09 Листопада, 2023 р., 10:52
Державна служба України з питань праці,  у рамках реалізації превентивних заходів, націлених на належне дотримання роботодавцями так працівниками безпеки та гігієни праці, надає інформаційне роз’яснення, як попередити випадки інфікування гепатитом А на робочих місцях у трудових колективах.
08 Листопада, 2023 р., 15:06
 Вам потрібна правнича консультація? Практикуючі юристи на відстані одного дзвінка 0 800 213 103 — контактний центр системи безоплатної правничої допомоги. Щодня на лінії консультують до 80 юристів, досвід яких дозволяє надавати практичні, дієві правничі поради для вирішення ваших питань. Зателефонувавши до контактного центру:  ви вільно розповісте суть вашого питання  юристи поставлять вам уточнюючі питання  ви отримаєте покрокову, просту консультацію  Консультуємо щодо різних життєвих ситуацій: розлучення, аліментів, спадщини, мобілізації, трудових прав тощо. Якщо у вас є правниче запитання, або потрібна порада юриста - телефонуйте:  0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні, контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00. )  +38(044) 363 10 41 (для дзвінків з-за кордону, вартість за тарифами оператора)  https://t.me/+380677213103 (безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram)
07 Листопада, 2023 р., 11:02
В неділю 5 листопада 2023 року на базі спортивного майданчика Селятинського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Зайця проведено турнір з міні-футболу (закриття сезону) серед чоловічих команд Селятинської ТГ.
07 Листопада, 2023 р., 11:00
Шановні громадяни, рятувальники закликають Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах.  Пам’ятайте: джерелом пожежі в лісі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі. Також, небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою паливноно-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні.
03 Листопада, 2023 р., 08:08
Вижницький районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує, що 26.05.2023 постановою Кабінету Міністрів України № 535 затверджено «Технічний регламент засобів цивільного захисту», який набирає чинності 31.05.2024. Технічний регламент засобів цивільного захисту установлює вимоги щодо засобів цивільного захисту, їх надання на ринку, введення в обіг, а також процедури оцінки відповідності таких засобів. Постановою передбачено, що надання на ринку засобів цивільного захисту, які були введені в обіг до набирання чинності цією постановою, не може бути заборонене або обмежене.
01 Листопада, 2023 р., 09:43
Звертаємо увагу осіб, які мають намір отримати грант за урядовою програмою єРобота «Власна справа», кінцевий строк подання заяв на отримання гранту –  19 листопада 2023 року.
27 Жовтня, 2023 р., 09:01
На «Гарячу лінію» Управління ДМС у Чернівецькій області (0372-55-04-61) нерідко надходять запитання щодо документування військовослужбовців, які перебувають вдома у короткострокових відпустках і не завжди мають час дочекатися готового паспорта.
26 Жовтня, 2023 р., 09:54
Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС України Ви можете повідомляти по «телефону довіри» Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області (0372) 55-04-80, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Стадлеру Андрію Валентиновичу 095-730-72-72 або надіслати листа на електронну адресу: bezpeka@cv.dsns.gov.ua
25 Жовтня, 2023 р., 09:55
Чернівецька обласна служба зайнятості у січні-вересні 2023 року видала 445 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці окремим  категоріям громадян.
18 Жовтня, 2023 р., 13:37
18 жовтня 2007 року Європейський Парламент започаткував Європейський День боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо небезпечного соціального явища; небайдужості громадськості до цієї проблеми та її візуалізації на глобальному рівні.