31 Січня, 2024 р., 09:09
В умовах війни нерідко постає питання щодо можливості отримання паспортного документа не власником, а кимось з його рідних чи знайомих за нотаріально завіреним дорученням. Особливо часто до міграційної служби з цим звертаються військовослужбовці, які не можуть вчасно забрати свій  документ у підрозділі, в якому подавали заяву на оформлення паспорта.
30 Січня, 2024 р., 15:44
У 2023 році за сприяння Чернівецької обласної служби зайнятості понад 5,8 тис. осіб знайшли роботу на Буковині. Більшість з них жінки – 3676 осіб.
24 Січня, 2024 р., 08:19
Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області інформує: у минулому, 2023 році на підприємствах, в установах та організаціях регіону мали місце 29 випадків виробничого травматизму.
23 Січня, 2024 р., 08:36
Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.
19 Січня, 2024 р., 09:22
Нині на Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/ більше пропозицій роботи, вдосконалений пошук, новий інтерфейс та три нові окремі категорії вакансій:
17 Січня, 2024 р., 15:30
Найрізноманітніші запитання надходять від наших відвідувачів у коментарях до сторінок міграційної служби у мережі «Фейсбук» та на номер телефону «Гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області (0372) 55-04-61. Пропонуємо чергову добірку відповідей на найпоширеніші з них.
17 Січня, 2024 р., 09:53
Державна служба зайнятості розпочала співпрацю з Міністерством оборони України та robota.ua. Тепер вакансії, які військові частини розміщують на robota.ua, будуть публікувати на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості.
15 Січня, 2024 р., 10:04
Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху.
11 Січня, 2024 р., 14:53
Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.
11 Січня, 2024 р., 11:52
Масовані ракетні обстріли російських окупантів підкреслюють важливість належної підготовки до непередбачуваних обставин, зокрема, якщо йдеться про збереження життя та здоров’я працівників та підтримки життєво важливих інфраструктурних систем громад.