25 Березня, 2024 р., 14:21
Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою «Власна справа» за заявами, які подані  у період з 12 по 25 лютого 2024 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди). Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою «Власна справа», можна завантажити тут.
22 Березня, 2024 р., 11:43
Ментальне здоров'я — це стан добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, працювати та робити внесок у суспільне життя.
21 Березня, 2024 р., 08:08
‼️ Увага!!! Кабінетом Міністрів України внесено зміни до прикордонного режиму
19 Березня, 2024 р., 14:53
Звертаємо увагу мешканців територіальних громад, які перебувають в зоні обслуговування …. відділу (сектору) Управління ДМС у Чернівецькій області, що вказаний територіальний підрозділ міграційної служби надає адміністративні послуги у сферах міграції:
19 Березня, 2024 р., 14:49
Закон України №3494-ІХ «Про внесення днів до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» набрав чинності наприкінці грудня минулого, 2023, року. Цим нормативно-правовим актом внесено суттєві зміни у чинне законодавство.
14 Березня, 2024 р., 08:43
Просимо долучитися до проведення аналізу ефективності заходів контролю, спрямованих на запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, та до 14 березня 2024 року пройти опитування за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/411026-dlya-nas-vazhlyva-vasha-dumka-2/
13 Березня, 2024 р., 09:43
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець зустрінеться із родинами військовополонених та зниклих безвісти оборонців України.
12 Березня, 2024 р., 13:44
Чернівецький обласний центр зайнятості здійснює супровід двох грантових проєктів   урядової програми єРобота «Власна справа» і «Гранти для ветеранів та членів їх сімей». За 2023-2024 роки мікрогранти отримали 397 учасників програми, ще 10 осіб стали здобувачами  «ветеранського гранту». Загалом  сума коштів склала 100 млн грн. Що ж до робочих місць, то  в області їх буде створено майже тисячу. Про це під час брифінгу у Чернівецькій обласній державній адміністрації повідомила директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
11 Березня, 2024 р., 15:12
Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці повторно інформує керівників підприємств, установ, організацій  щодо організації безпеки працівників при виконанні ними своїх трудових обов’язків під час оповіщення повітряної тривоги.