Карпатська зіронька

Дата: 25.10.2018 21:37

Фото без описуВеликий талант вимагає великої працелюбності. Одним із основних завдань працівників освіти – виявити талановиту та обдаровану молодь. Саме тому, 23 жовтня, у Селятинській громаді в будинку культури с.Селятин відбувся фестиваль-конкурс «Карпатська зіронька». Метою якого є розкриття обдарованості дітей та допомогти їм реалізувати себе в сьогоденні.

Конкурсна програма фестивалю проводилась серед учнів закладів загальної середньої освіти віком від 9 до 17 років по трьох вікових категоріях: 1 категорія – 9-11 років; 2 категорія – 12-14 років; 3 категорія – 15-17 років та включала три номінації: вокал, художнє читання, хореографія. Талановиті діти зі всієї громади -  демонстрували свої вокальні та хореографічні здібності, вміння декламувати присутнім у залі,  а також для поважного журі, яке мало обрати переможців з надзвичайно талановитих та неповторних конкурсантів, які в свою чергу будуть представляти 9-10 листопада на обласному фестивалі-конкурсі «Буковинська зіронька – 2018». Безумовно в таких конкурсах не може бути ні переможених, ні переможців, адже кожна дитина яка виступала має в собі якусь особливість, неповторність і талант. Гості конкурсу залишились задоволенні побаченим, адже наочно переконавшись скількома талантами багата Селятинська громада.

Краса Карпатського краю є невичерпною скарбницею українських талантів, адже кожен раз її підживлює дитяча творчість.